regulamin

Informacje ogólne

Właścicielem sklepu internetowego www.blablo.pl jest firma BLOMM Piotr Kopeć z siedzibą przy ul. Tetmajera 39 w Katowicach.
NIP firmy: 222 072 75 38
Numer konta bankowego: 18 1140 2004 0000 3702 8209 9849

Składanie zamówień

Zamówienia mogą być składane 7 dni w tygodniu, 24h na dobę poprzez stronę www.blablo.pl.
Ceny podane na stronie są cenami brutto (firma nie jest płatnikiem VAT) i nie zawierają kosztów wysyłki.

W celu złożenia zamówienia należy dodać wybrane przez siebie produkty do koszyka i przejść do kasy, dalej wypełnić formularz „szczegóły płatności”, wybrać formę płatności oraz rodzaj wysyłki. 
Złożenie zamówienia następuje po kliknięciu ikony „KUPUJĘ I PŁACĘ”, tym samym Klient akceptuje warunki regulaminu.

O przyjęciu zamówienia do realizacji Klient informowany jest wiadomością przesłaną na adres e-mail podany w formularzu zakupów.

Polityka prywatności

Składając zamówienie, Klient zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są odpowiednio chronione przed dostępem do nich osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
Klient jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Sklep o każdym przypadku naruszenia jego praw, jak również o jakimkolwiek przypadku naruszenia zasad określonych w Regulaminie.
Strona posiada zabezpieczenie ssl. Sklep Bla blo nie prowadzi newslettera, nie wykorzystuje danych w celach marketingowych.

Zamówienia specjalne

Istnieje możliwość wykonania produktu Bla blo na zamówienie (inny model, wzór, dobranie kolorów włóczki, tkaniny).
W celu realizacji zamówienia specjalnego prosimy o kontakt mailowy.

Czas realizacji zamówienia i koszty wysyłki

Po otrzymaniu należności przystępujemy do realizacji zamówienia – czas realizacji podany jest w opisie każdego produktu. W przypadku zamówienia wielu produktów – czas realizacji zamówienia może ulec zmianie o czym poinformujemy mailowo. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia – informację o tym fakcie umieszczamy na pasku informacyjnym na każdej stronie naszego sklepu.

Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem InPost lub DPD – o wysyłce produktu informujemy mailowo. Koszt transportu pokrywa Kupujący. 
Ceny wysyłki na terenie Polski są następujące:
– 16 zł – paczkomat InPost
– 16 zł – kurier DPD
– zakupy powyżej 299 zł – wysyłka GRATIS!
Cena wysyłki jest jedna dla całego zamówienia, bez względu na ilość zakupionych produktów.

Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:
– Przelew online
– Przedpłatą na konto – po złożeniu zamówienia wysyłamy e-mail potwierdzający złożenie zamówienia. Z chwilą zaksięgowania należności na koncie zlecenie jest przekazane do realizacji.
– Płatność przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.

Reklamacje, zwroty

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu są nowe.

W celu reklamacji dostarczonego towaru prosimy o zawiadomienie o niezgodności produktu z umową sprzedaży przesłane na adres mailowy kontakt@blablo.pl. Rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. W przypadku uzasadnionej reklamacji dokonujemy wymiany towaru bądź zwrotu należności na wskazany rachunek bankowy. Koszt wysyłki reklamacyjnej pokrywa Sprzedający (najtańsza opcja wysyłki dostępna w sklepie).

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zwracany towar musi być nieużywany, posiadać komplet metek oraz dokument zakupu. W celu zwrotu towaru prosimy o odesłanie produktu wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy na adres:

Blomm Piotr Kopeć
Tetmajera 39
40-680 Katowice

Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazane konto bankowe. Dokonujemy zwrotu należności za zakupione produkty, a w wypadku zwrotu całościowego zwracamy koszty wysyłki towaru do Kupującego (najtańsza opcja wysyłki dostępna w naszym sklepie). W wypadku wysyłki gratisowej do Kupującego i częściowego zwrotu zamówienia, promocja darmowej wysyłki przestaje obowiązywać jeżeli faktyczny koszt zakupionych produktów nie przekroczył kwoty 299 zł (kwotę do zwrotu pomniejszymy o kwotę najtańszej opcji wysyłki dostępnej w naszym sklepie).
Koszt wysyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.
Zastrzegamy sobie prawo 14 dni na rozpatrzenie zwrotu.

Postanowienia końcowe

Sklep www.blablo.pl zastrzega sobie prawo zmiany treści regulaminu w dowolnym czasie.
Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich postanowień regulaminu.

Shopping Cart
Scroll to Top